Pharmaceutical Manufacturing Company

pl en
Jobs
A A A

About us

Podstawowym profilem działalności firmy jest projektowanie, wytwarzanie i sprzedaż produktów leczniczych OTC, suplementów diety, preparatów kosmetycznych i biobójczych.

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej "GEMI" jest firmą prywatną, która powstała w 1992 roku. Obecnie PPF Gemi posiada w swojej ofercie około 120 pozycji asortymentowych o różnym przeznaczeniu i formie farmaceutycznej (syropy, żele, maści, kremy, płyny i zawiesiny). Większość z nich jest preparatami wykonanymi na bazie surowców roślinnych.

 • Competence

  Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowany i odpowiedzialny zespół specjalistów, który dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym i sprzętem umożliwiającym stosowanie najnowszych technologii.
 • Quality procedures

  PPF GEMI dokonuje inwestycji w zakresie zakupu specjalizowanego wyposażenia produkcyjnego, laboratoryjnego, oprzyrządowania oraz infrastruktury technicznej, co przyczynia się do usprawnienia procesów wytwarzania.
 • Global cooperation

  W 2003 roku został utworzony Dział Eksportu, który nawiązał szeroką współpracę z kontrahentami zagranicznymi w zakresie rejestracji i realizacji kontraktów handlowych
 • Innovation

  An important direction of the company is the development of new medicines.

Certification & Awards

Firma w swoim dorobku posiada:

 • Patent na metodykę badania trwałości śluzu (polisacharydów) w syropach prawoślazowych.
 • Zastrzeżenie patentowe w Europie na wytwarzanie preparatu Peroxygel® (woda utleniona w żelu), potwierdzeniem czego jest uzyskanie patentu w Niemczech.
 • Pracujemy wg najwyższych standardów, zgodnych z wymaganiami norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-EN ISO 22.000:2006, AQAP 2110:2006, wymaganiami GMP, GHP oraz GDP. Posiadamy Natowski Kod podmiotu Gospodarki Narodowej -NCAGE. PPF GEMI przywiązuje dużą wagę do kształtowania nowoczesnej struktury organizacji i zarządzania.

Produkty Gemi znajdują się również w wyposażeniu polskiej armii dzięki czemu można je spotkać w najdalszych zakątkach świata, gdzie podlegają trudnej i pozytywnej weryfikacji.

Oferujemy:

 • Nagroda Zaufania ,,Złoty Otis 2009’’ dla produktu Peroxygel
 • Ziołowy Oskar dla Produktu Alte syrop prawoślazowy
 • Nagroda Zaufania ,,Złoty Otis ‘’ dla produktu Rubital w kategorii preparaty na kaszel
 • Nominacja do nagrody zaufania ,, Złoty Otis’’ dla produktu Savarix w kategorii preparaty na żylaki
 • Laureat Gazeli Biznesu 2009 roku, 1 pozycja w rankingu dla woj. Mazowieckiego.

Wdrożone metody weryfikowania jakości produktów we wszystkich fazach ich wytwarzania gwarantują wysoką i stabilną jakość produkowanych preparatów czego potwierdzeniem jest przyznanie wielu nagród konsumenckich m.in. w kategorii materiały opatrunkowe produkt leczniczy Peroxygel® otrzymał Nagrodę Zaufania "Złoty Otis 2009".

 

 

Jobs

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij