Pharmaceutical Manufacturing Company

pl en
Jobs
A A A

About us

Podstawowym profilem działalności firmy jest projektowanie, wytwarzanie i sprzedaż produktów leczniczych OTC, suplementów diety, preparatów kosmetycznych i biobójczych.

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej "GEMI" jest firmą prywatną, która powstała w 1992 roku. Obecnie PPF Gemi posiada w swojej ofercie około 120 pozycji asortymentowych o różnym przeznaczeniu i formie farmaceutycznej (syropy, żele, maści, kremy, płyny i zawiesiny). Większość z nich jest preparatami wykonanymi na bazie surowców roślinnych.

 • Competence

  Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowany i odpowiedzialny zespół specjalistów, który dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym i sprzętem umożliwiającym stosowanie najnowszych technologii.
 • Quality procedures

  PPF GEMI dokonuje inwestycji w zakresie zakupu specjalizowanego wyposażenia produkcyjnego, laboratoryjnego, oprzyrządowania oraz infrastruktury technicznej, co przyczynia się do usprawnienia procesów wytwarzania.
 • Global cooperation

  W 2003 roku został utworzony Dział Eksportu, który nawiązał szeroką współpracę z kontrahentami zagranicznymi w zakresie rejestracji i realizacji kontraktów handlowych
 • Innovation

  An important direction of the company is the development of new medicines.

Our innovative products

Ważnym kierunkiem działalności firmy jest praca nad nowymi preparatami leczniczymi, wśród których poza syropami prawoślazowymi nowej generacji i preparatem Peroxygel® (woda utleniona w żelu) trzeba wymienić również Savarix® (żel przeciw zastoinom żylnym i żylakom ze znieczuleniem miejscowym), Alchinal® (preparat wzmacniający odporność organizmu), tabletki Ceel®, w których zastosowano unikalne połączenie witaminy C i E (tak zwane "tabletka młodości").

Jobs

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij