Pharmaceutical Manufacturing Company

pl en
Jobs
A A A

About us

Podstawowym profilem działalności firmy jest projektowanie, wytwarzanie i sprzedaż produktów leczniczych OTC, suplementów diety, preparatów kosmetycznych i biobójczych.

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej "GEMI" jest firmą prywatną, która powstała w 1992 roku. Obecnie PPF Gemi posiada w swojej ofercie około 120 pozycji asortymentowych o różnym przeznaczeniu i formie farmaceutycznej (syropy, żele, maści, kremy, płyny i zawiesiny). Większość z nich jest preparatami wykonanymi na bazie surowców roślinnych.

 • Competence

  Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowany i odpowiedzialny zespół specjalistów, który dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym i sprzętem umożliwiającym stosowanie najnowszych technologii.
 • Quality procedures

  PPF GEMI dokonuje inwestycji w zakresie zakupu specjalizowanego wyposażenia produkcyjnego, laboratoryjnego, oprzyrządowania oraz infrastruktury technicznej, co przyczynia się do usprawnienia procesów wytwarzania.
 • Global cooperation

  W 2003 roku został utworzony Dział Eksportu, który nawiązał szeroką współpracę z kontrahentami zagranicznymi w zakresie rejestracji i realizacji kontraktów handlowych
 • Innovation

  An important direction of the company is the development of new medicines.

Global cooperation

W 2003 roku został utworzony Dział Eksportu, który nawiązał szeroką współpracę z kontrahentami zagranicznymi w zakresie rejestracji i realizacji kontraktów handlowych z odbiorcami z Rosji, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Łotwy, Litwy, Kazachstanu, Ukrainy, Kuwejtu. Od 2007 Firma posiada przedstawiciela w Chińskiej Republice Ludowej. Mając na uwadze dobrą perspektywę rozwoju chińskiej gospodarki w najbliższym okresie PPF GEMI zamierza utworzyć stałe przedstawicielstwo w tym  PF GEMI bierze aktywny udział w wielu targach i misjach międzynarodowych, organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą i inne organizacje wspierające rozwój polskiego eksportu. W 2008 roku przedsiębiorstwo podpisało umowę współudziału w nowoczesnym Business Billboard Projekcie z wykorzystaniem innowacyjnych metod komunikacji i marketingu. Uczestnictwo w tym programie pozwala nie tylko na wzmocnienie struktur dystrybucji i zwiększenie sprzedaży na dotychczasowych rynkach, ale także otworzy dodatkowe możliwości na nowych rynkach zagranicznych, szczególnie w Europie.

 

Jobs

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij